Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136924

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügi- ja ostureskonto pidamine
  • maksete teostamine ja laekumiste märkimine
  • majanduskuluaruannete ja raamatupidamislausendite koostamine
  • kuluanalüüs osakondade lõikes
  • eelarvete sisestamine raamatupidamisprogrammi
  • maksuaruandluse arvestus
  • finantsaruandluse koostamine, k.a. majandusaastaaruande koostamine
  • pearaamatupidaja asendamine

Ootused kandidaadile

  • rahandus- või majandusalane kõrgharidus (või omandamisel)
  • Eesti Hea Raamatupidamistava ja maksuseaduste tundmine
  • raamatupidamistarkvara kasutamise kogemus
  • töökogemus raamatupidajana vähemalt kaks aastat
  • hea inglise oskus, kasuks tuleb vene keele oskus
  • MS Exceli ja MS Wordi kasutamise oskus väga heal tasemel
  • hea pingetaluvus

  • mitmekülgset tööd ja karjäärivõimalust rahvusvahelises ettevõttes
  • uusi võimalusi seniste teadmiste ja kogemuste rakendamiseks
  • koolitusi ja arenguvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • kaasaegseid töötingimusi ja rõõmsameelset kollektiivi

Tööpakkumise number
#136924

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2008
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2008

AVEC Asset Management AS on varavalitsemisettevõtte, mis omab esindusi Tallinnas, Riias ja Vilniuses. AVEC Asset Management AS kuulub võrdsetes osades Arco Varale ning Ida-Euroopa juhtivale varavalitsemisettevõttele East Capital. AVEC Asset Management juhib kahte kinnisvaraportfelli: AVEC Baltic Property Fund ja ABKP AS.

Vaata rohkem