Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51373

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- ostuarvete ja majandusaruannete sisestamine finantsprogrammi;
- kuuraportite ettevalmistamine emafirma kontrolleritele;
- arvestusprotsesside arendamine;
- vajadusel osalemine eelarve koostamise protsessis.

Ootused kandidaadile

Eeldame töökogemust raamatupidajana, head rutiinitaluvust, uuendusmeelsust, kohusetundlikkust ja täpsust.

Pakume tööd rahvusvahelises firmas, täiendkoolitust ja head tasu.

Tööpakkumise number
#51373

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2005
Kuulutus sisestati:
13. september 2005

AstraZeneca on oma 50 000 töötajaga üks suurimaid originaalravimeid tootvaid firmasid maailmas. Meie ravimiportfell sisaldab paljude valdkondade hästi tuntud kaubamärke nagu Atacand, Betaloc Zok, Plendil, Imdur, Losec,
Nexium, Oxis, Pulmicort jpt. Meditsiinialastesse uuringutesse
ja tootearendusse investeerib AstraZeneca kümme miljonit USA dollarit päevas olles sellega teisel positsioonil maailmas

Vaata rohkem