Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #117904

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Andmete sisestamine andmebaasi
Debitoorse ja kreditoorse võla arvestus
Palgarvestus
Statistiline aruandlus
Raamatupidamisdokumentide arhiveerimine
Muud raamatupidamisega seotud tööd

Ootused kandidaadile

Raamatupidamisalane eriharidus
Praktilise töö kogemus
Täpsus, kohusetundlikkus, ausus, korrektsus
Aktiivne, rõõmsameelne, hea suhtlemisoskus
Kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi TRESOOR tundmine

Omalt poolt pakume vastutusrikast, mitmekülgset ja huvitavat tööd profesionaalses ja sõbralikus meeskonnas, ajakohast töökeskkonda, stabiilset töösuhet, erialast täiendkoolitust, konkurenstivõimelist palka

Tööpakkumise number
#117904

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2007
Kuulutus sisestati:
2. august 2007

AS Vallikraavi Kinnisvara otsib oma tütarfirmadesse Tallinnas raamatupidajat, kelle töökohustuseks on viie tütarfirma igapäevane raamatupidamisarvestus.

Vaata rohkem