Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40361

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidaja tööülesandeks on müügiraamatupidamine,
kassaarvestus (sh sularahatehingud),
lähetus- ja majanduskulude arvestus,
Maksuameti käibemaksu deklaratsioonide koostamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on erialase keskeri või rakendusliku kõrgharidusega,
vähemalt 5-aastase erialase töökogemusega,
kursis raamatupidamis- ja maksuseadustega,
kesktasemel inglise keele oskusega,
iseseisva mõtlemisega.

Kasuks tuleb töökogemus erinevates raamatupidamise valdkondades.

Ettevõte pakub

kindlat ja stabiilset töökohta,
täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#40361