Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144593

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime raamatupidajat kõrghooajaks aprillist oktoobrini. Tööks on päeva müügiaruannete töötlemine ja muud jooksvad raamatupidamislikud ülesanded. Sobival kandidaadil võib olla majandusalane õpe pooleli.

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane haridus
  • eelnev töökogemus raamatupidajana
  • arvutioskus
  • hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
  • eesti, soome ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • võimeline täitma rutiinseid ülesandeid

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi kaasaegses rahvusvahelises töökeskkonnas.

Soodustused reisimisel.

Lisainfo

Märgusõnaga "raamatupidaja" ootame cv koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#144593

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008

AS Nordic Jetline on Eesti firma, mis on asutatud 1997.a. novembris. Opereerime kahe autokatamaraaniga Nordic Jet ja Baltic Jet Tallinn-Helsingi liinil.

Vaata rohkem