Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 106172

Tööpakkumise number

106172

Töö kirjeldus

Otsime raamatupidajat suviseks kõrghooajaks. Tööks on päeva müügiaruannete töötlemine ja muud jooksvad raamatupidamislikud ülesanded. Sobival kandidaadil võib olla majandusalane õpe pooleli.

Nõudmised kandidaadile

• raamatupidamisalane haridus
• eelnev töökogemus raamatupidajana
• arvutioskus
• hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
• eesti, soome ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• võimeline täitma rutiinseid ülesandeid

Pakume huvitavat, pingelist ja perspektiivikat tööd ning õppimis- ja arenguvõimalusi kaasaegses rahvusvahelises töökeskkonnas.

Soodustused reisimisel.

Lisainfo

Märgusõnaga "raamatupidaja" ootame cv koos palgasooviga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2007
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2007

AS Nordic Jetline on Eesti firma, mis on asutatud 1997.a. novembris. Opereerime kahe autokatamaraaniga Nordic Jet ja Baltic Jet Tallinn-Helsingi liinil.