Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57892

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidaja tööks oleks rahvusvahelises firmas väga erinevate raamatupidamislõikude tegemine.
Mahukam pool on seotud müügireskontraga- arvete tegemine, laekumiste läbikandmine, suhtlemine klientidega ja nende võlgnevuste jälgimine.
Raamatupidamise jooksvas töös ettetulevad tööd.
Kasuks tuleb teadmised dokumentide arhiveerimisest.

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane haridus
  • eelnev töökogemus raamatupidajana
  • arvutioskus
  • hea suhtlemisoskus, kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
  • eesti, soome ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • võimeline täitma rutiinseid ülesandeid

Töötajale tagatakse väljaõpe ja oma eriala piires vastavalt vajadusele täiendkoolitus. Meie poolt pakutud töökoht on heaks võimaluseks inimesele, keda on ammendanud väikeses firmas kitsa töölõigu tegemine.
Töö on väga mitmekesine ja annab võimaluse saada ettekujutuse rahvusvahelise firma raamatupidamisest.

Tööruumid asuvad kesklinna sadamas kaasaegses kontorihoones.

Soodustused reisimisel

Lisainfo

Osa tööintervjuust toimub soome keeles.

Tööpakkumise number
#57892