Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141395

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- raamatupidamisarvestuse teostamine
- algdokumentide kontrollimine ja arhiveerimine
- kontserni ettevõtete omavaheliste saldode kontrollimine
- aruannete koostamine Statistikaametile

Ootused kandidaadile

- töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 aastat
- inglise ja vene keele oskus suhtlustasemel
- raamatupidamisega seotud seadusandluse tundmine
- täpsus ja kohusetunne

Eeliseks on:
- kogemus Hansa majandustarkvaraga töötamisel
- erialane haridus
- töökogemus tootmisettevõttes

Ettevõte pakub

- huvitavat ja arenguvõimalustega tööd
- täiendkoolitust
- konkurentsivõimelist töötasu ja häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#141395

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008

AS Graanul Invest on bioenergeetika arendamisega ja taastuvenergia tootmisega tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2003. aastal. Ettevõte on kiiresti arenenud ja tänaseks kasvanud Baltimaade suurimaks puidugraanulite tootjaks, mis kuulub tootmismahult Euroopa esiviisikusse.

Seoses ettevõtte kiire kasvuga ja arenguga otsime RAAMATUPIDAJAT

Vaata rohkem