Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #136384

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte raamatupidamise ja aruandluse korrektne teostamine
Ostuarvete konteeringute kontrollimine ja hankijatega suhtlemine
Pangatehingute teostamine internetipangas
Müügiarvete koostamine ja klientidega suhtlemine
Muude raamatupidamislike kannete tegemine vastavalt vajadusele
Kontsernisaldode kontroll
Statistikaaruannete täitmine
Maksude arvestamine ja maksuaruannete koostamine

Ootused kandidaadile

raamatupidamisalane eriharidus
väga hea inglise ja eesti keele oskus
hea arvutikasutamise oskus
korrektsus ja täpsus
kõrge koostöövalmidus
hea orienteerumine kehtivas seadusandluses

Ettevõte pakub

- rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- ametikohast koolitust

Lisainfo

Kasuks tuleb:
eelnev töökogemus või raamatupidamisalane muu täiendkoolitus
vene keele oskus suhtlustasandil

Tööpakkumise number
#136384