Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 228802

Tööpakkumise number

228802

Töö kirjeldus

Sisse- ja väljatulevate dokumentide vormistamine
raamatupidamise dokumentide haldamine (s.h säilitamine) ja vormistamine;
aruandluse koostamine ja esitamine;
raamatupidamisregistrite ja –andmestike täitmine ja vastavuskontrollimine;
varade ja kohustuste inventeerimine;
parnterite nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootused kandidaadile:
raamatupidamisalane kutseharidus, vähemalt 2 aastane töökogemus rahvusvahelises firmas;
väga head teadmised raamatupidamist ja finantsarvestust reguleerivatest õigusaktidest;
hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus;
vene keel heal tadsandil nii kirjas kui kõnes
korrektne, kohusetundlik, vastutustundlik, koostöövõimeline.
Programmi 1C 7.7 oskus

Kasuks tuleb eelnev erialane töökogemus ja pideva täiendkoolituse olemasolu.

Pakume huvitavat tööd arenevas ja muutuvas organisatsioonis, asjatundlikku, avatud ja koostööd väärtustavat töökollektiivi, meeldivat töökeskkonda, erialast täienduskoolitust ja mitmekesist motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
26. mai 2011

Rahvusvahelise hulgi-ja jäemüügiga tegelev ettevõte otsib oma noorusliku kollektiivi targat raamatupidajat.