Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69745

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime oma meeskonda uut liiget, kelle peamised ülesanded on:
*klientide raamatupidamise korraldamine
*suhtlemine klientidega ja nende nõustamine
*vajalike aruannete koostamine
*suhtlemine maksuametnike ja audiitoritega

Ootused kandidaadile

*raamatupidamis- või majandusalane haridus (võib olla ka omandamisel)
*hea arvuti kasutamise oskus (MS Office – Word, Excel)
*väga head raamatupidamisalased teadmised (erialaste õigusaktide tundmine - RPS, RTJ) ja *orienteerumine pidevalt muutuvates maksuseadustes
*inglise ja vene keele oskus
*valmidus iseseisvaks tööks, töötahe
*hea suhtlemisoskus
*täpsus ja korrektsus, kohuse- ja vastutustundlik
*hea analüüsi- ja otsustusvõime, aktiivne
*kõrge pingetaluvusega, töö planeerimise ja organiseerimise oskus
*aus, lojaalne, usaldusväärne

Kasuks tuleb:
*soome keele oskus

Ettevõte pakub

*head töökeskkonda väikeses, kuid arenevas, ettevõttes
*tulemustele ja töömahule vastavat palka
*täiendkoolitusi

Tööpakkumise number
#69745