Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196625

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidamisteenuse osutamine klientidele. Töö sisuks on tegelemine kontrollinguga, pearaamatupidajana tegutsemine, kuid ka täies mahus kliendi
raamatupidamise teostamine.

Ootused kandidaadile

- IFRS arvestuspõhimõtete tundmine
- oskus iseseisvalt keerulisi raamatupidamisprobleeme lahendada.
- Hansa finantstarkvara väga hea kasutamise oskus
- väga hea suhtlemisoskus
- lugupidav suhtumine kolleegidesse
- tugev initsiatiivivõime
- kiire ümberlülitumisvõime
- pingetaluvus
- inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

- Tasemele vastavat töötasu
- Arenguvõimalust
- Toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#196625