Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675256

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevase jooksva raamatupidamise korraldamine ja teostamine

  • Palgaarvestus ja -aruandlus

  • Maksuarvestus ja -aruandlus

  • Kassatehingute kontrollimine ja sisestamine

  • Pangatehingud ja finantside planeerimine ning analüüs

  • Aastaaruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • eelnev raamatupidamisalane töökogemus toitlustusvaldkonnas

  • maksuseaduste ja raamatupidamist reguleerivate õigusaktide tundmine

  • hea arvutikasutamise oskus

  • täpsus, põhjalikkus, kohusetundlikkus ja ausus

  • väga hea analüüsivõime

  • väga hea suhtlemis- ning meeskonnatööoskus

  • kõrge pingetaluvus, algatusvõime ja motivatsioon

  • kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi HansaRaama tundmine

  • hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • Kaasaegseid töötingimusi

  • Stabiilset töösuhet ja motiveerivat töötasu

  • Raamatupidaja tegevust toetab finantsjuht

Tööpakkumise number
#675256

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1200 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
6. november 2020

BabyBack Ribs & BBQ on ühe tõelise burksifänni unistuste tööandja, sest burksi söömine on osa iga meie töötaja elust. Samuti oleme ideaalne töökoht üliõpilastele, kellele pakume võimalust paindliku töögraafiku alusel õpinguid segamata tööl käia ning väärtuslikke (sageli esimesi) töökogemusi omandada.

BabyBack Ribs & BBQ on esimene Ameerika restoran Eestis, mis mõeldud kogu perele. Siin saab nautida maitsvaid USA barbeque toite ning teha tutvust ehtsa Ameerika stiiliga. Lastele on loodud eraldi menüü ja põnev mängutuba. Hetkel rõõmustame oma kliente 10-s restoranis üle Eesti. BabyBack’is on kokkuhoidev meeskond ja maailma parimad kliendid!

Olaf Grill-Resto on skandinaavialikult kirglik, moodne ja vabameelne restoran Tallinnas. Olafis hinnatakse väga naturaalsust ja põhimõtet less is more. Olafis käib kvaliteetne toit alati käsikäes lõbusa ajaviitega ning omaette klassist teenindusega.

Vaata rohkem