Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59842

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

raamatupidamise korraldamine ja teostamine algusest lõpuni;
riiklike ja ettevõtte siseste finantsaruannete ettevalmistamine ja esitamine;
ettevõtte raamatupidamisalase aruandluse täpne ja õigeaegne koostamine, ettevõtte varade, kulude ja tulude töölõikudes arvestuse pidamine.
maksude arvestus
eriraamatupidamine (palgaarvestus, raamatupidamine kliendi süsteemis jm.)
finantsraamatupidamine
aastaaruannete koostamine

Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Otsustusvõime
Suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus
Hea analüüsivõime
Iseseisva töö oskus ning enese ja alluvate töö planeerimise oskus
Usaldusväärsus ja lojaalsus tööandjale
Kohusetundlikkus ja korrektsus
Eesti keele oskus kõrgtasemel
Arvutioskus (MS Office)
Pingetaluvus

Ettevõte pakub

Eneseteostuse võimalust
Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
Konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
Erialast täiendkoolitust

Tööpakkumise number
#59842