Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376386

Tööpakkumise number

376386

Töö kirjeldus

1Office Eesti otsib oma meeskonda särasilmset ja kogemustega raamatupidajat, kes ei karda väljakutseid ja tahab ennast teostada raamatupidamisteenuseid pakkuvas ettevõttes.

Sinu töö ülesanneteks on:

* klientide igapäevase raamatupidamise korraldamine ja pearaamatu kannete tegemine ning kontrollimine
* maksuarvestus- ja aruandlus
* regulaarsete raamatupidamise aruannete esitamine
* aastaaruannete (kaasaarvatud konsolideeritud aruannete) koostamine
* auditeerimise protsessis osalemine
* palgaarvestus

Nõudmised kandidaadile

*erialane haridus
*eelnev töökogemus raamatupidajana
*suurepärasel tasemel eesti keele ja heal tasemel inglise keele oskus
*soov töötada meeskonnas
*valmisolek vastutust võtta ning iseseisvalt otsuseid langetada

Kasuks tuleb
*vene keele oskus
*Hansa majandustarkvara kasutamise kogemus
*töökogemus raamatupidamisbüroos
*rahvusvahelise maksustamise kogemus

Omalt poolt pakume toetavat kollektiivi, tööd rahvusvaheliste klientidega,
täiendkoolitusi ja ettevõttesiseseid arenguvõimalusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. mai 2015
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2015

1Office Eesti OÜ kuulub 1Office Gruppi, mille kontorid asuvad Tallinnas, Londonis, Stockholmis ja Helsingis. 1Office Grupp kuulub Eesti erakapitalile ning ettevõtte peakontor on Tallinnas. Grupi visioon on olla äriteenuste valdkonnas ettevõtja esimene valik Põhja-Euroopas. Missioon on teha äri lihtsaks.