Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199856

Raamatupidaja

Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Administreerida ettevõtte raamatupidamist ja laosüsteemi
-Töötada ettevõtte võlgnikega
-Kontoritöö

Ootused kandidaadile

-Eelnev töökogemus raamatupidamises
-Arusaamine ja eelnev kogemus võlgnikega suhtlemises
-Teotahe
-Kõrgem haridus
-Tööülesannete täitmine professionaalsel tasemel, kinnipidadamine tähtaegadest ning vastutusvõime
-Eesti keele valdamine ja vene keele hea oskus. Inglise keele oskus on soovituslik.

Ettevõte pakub

-Sotsiaalsed garantiid
-Võimalust rahusvaheliseks karjääriks

Lisainfo

Kontakt e-mail: julija[ät]cvmarket.lv

Konfidentsiaalsus garanteeritud

Täname ette kandideerimise eest. Võtame kandidaatidega ühendust.

Tööpakkumise number
#199856

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2010