Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239741

Tööpakkumise number

239741

Töö kirjeldus

Pakume tööd raamatupidajale Helsingis.
Meie kliendiks on Soomes tegutsev ettevõte, kes otsib oma meeskonda uut liiget. Töö on iseseisev ja vastutusrikas,
sisaldab suhtlemist erinevate ametkondadega, raportite ja aruannete esitamine, raamatupidamise aastaaruannete esitamine.
Sobib isikule, kes on hetkel või kunagi varem olnud tööl Soomes sarnasel ametikohal.

Nõudmised kandidaadile

- Väga head soome keele valdamist nii kõnes kui kirjas
- Raamatupidamise kogemust Soome ettevõttes
- Head arvuti kasutamise oskust
- Kohusetundlikkust ja täpsust iseseisval tööl

Idealis pakub sulle korraliku töötasu ja vajadusel majutuse.
Ettevõtte siseseid edasiarenemise võimalusi.

Lisainfo

Tähelepanu!
Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kes pääsevad edasi vestluste vooru.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
18. september 2011