Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja-sekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 127197

Tööpakkumise number

127197

Töö kirjeldus

Otsime oma tütarettevõttesse AS Kindlus raamatupidaja-sekretäri, kelle töö sisuks on ettevõtte raamatupidamistöö alates arvete tegemisest ja lõpetades aruannete koostamisega, lisaks asjaajamine ning personalidokumentide haldamine. Raamatupidamise korraldamine lähtub kontsernis kehtivatest reeglitest.

Raamatupidaja-sekretäri tööülesanneteks on igapäevase raamatupidamistöö teostamine, sh arvete koostamine, tulude ja kulude, maksude ning varade arvestus, aruannete ja deklaratsioonide koostamine riiklikele asutustele ja aastaaruande koostamine, asjaajamise ja dokumendihalduse (sh personalidokumendid) korraldamine, telefonikõnedele vastamine ja arhiivi korras hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• oled õppinud raamatupidamist;
• oled raamatupidajana töötanud;
• oskad inglise keelt suhtlustasemel;
• Sul on olemas B-kategooria autojuhiload;
• tunned kontoritöö tasemel arvutit ning oled töötanud raamatupidamisprogrammidega;
• oled aus, kohusetundlik, täpne, korrektne ja viisakas.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus programmiga Navision ning töökogemus sekretäri või personalitöötajana ehk kogemus dokumentide koostamisel.

Pakume Sulle lisaks heale palgale soodustuste paketti (transport, sidekulud), huvitavat tööd, võimalust ennast teostada ning loomulikult ka koolitus- ja arenemisvõimalusi.

Lisainfo

AS Kindlus asub Harjumaal Saue vallas Kiia külas, ca 18 km kaugusel Tallinnast. AS Kindlusel on kasutada 1500 ha maad, ligi 500 pealine lüpsikari ning ca 40 töötajat.

Kui raamatupidaja-sekretäri koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri. Ametikoha kohta saad täpsemat infot telefonil 5569 6992.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2007

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimatootmine. AS Ühinenud Farmid koondab enda alla 10 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, kuid ka Harjumaal ja Lääne-Virumaal.