Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96985

Raamatupidaja rahvusvahelisse ettevõttesse

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamisarvestuse teostamine erinevatele klientidele
  • Majandustehingute kirjeldamine vastavalt algdokumentidele
  • Bilansi ja kasumiaruannete koostamine
  • Teiste kohustuslike aruannete koostamine
  • Kliendi nõustamine maksu –ja raamatupidamise küsimustes; abistamine finantsmajandusliku tegevuse analüüsimisel, hindamisel.

Allub kontori juhatajale;Tööaeg on E-R; 8.30. – 17.00, töö Tallinna kesklinnas.

Ootused kandidaadile

  • Finantsalane kõrgharidus
  • Eesti-, vene- ja inglise keele valdamine nii kõnes kui kirjas
  • Kohusetunne
  • Konfidentsaalsuse tunnetus
  • Väga hea suhtelemisoskus
  • Püsivus ja järjepidevus
  • Hea pingetaluvus (tihti on vaja teha mitut erinevat asja korraga)
  • Oskus selekteerida kõige olulisem olulisest
  • Tulemusele orienteeritus
  • Sobivus meeskonnatööks

Töötajal on oma töölaud, lokaalsesse arvutivõrku ja internetti ühendatud PC, otsevalmisega ISDN-telefon. Võimalus kasutada printerit ka skanneerimise aparaati.

Ettevõte pakub:
* toredaid kolleege ja väga häid töötingimusi,
* head palganumbrit,
* stabiilset ettevõtet, rahvusvahelist suhtlemise võimalust.
* huvitavat tööd.

Lisainfo

Raamatupidajal on õigus:

  • korralisele puhkusele vastavalt kehtivale seadusandlusele
  • lõunavaheajale
  • juhtkonna abile töös ettetulevate keerulisemate probleemide lahendamiseks

Tööpakkumise number
#96985

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. märts 2007
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2007

Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on Prospera Eesti OÜ, rahvusvaheline konsultatsioonifirma, kes pakub kvaliteetset ja personaalset firmade asutamis-, haldamis- ja raamatupidamisteenust.

Prospera rahvusvahelisel meeskonnal on rohkem kui 14. aasta pikkune kogemus oma alal. Ettevõtlikud eraisikud, audiitorid, advokaadid, pangad ja teised finantsasutused üle kogu maailma kasutavad Prospera teenuseid professionaalsuse ja täiuslikkuse pärast.
Prosperal on kolm kontorit Maltal, Eestis ja Leedus ning peamised edasimüüjad Lätis,Ukrainas, Moskvas, Ungaris ja paljudes teistes kohtades.

Vaata rohkem