Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja (raamatupidamisteenuste osakonnas)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238684

Tööpakkumise number

238684

Töö kirjeldus

Raamatupidamisteenuste osutamine erinevatele klientidele

Nõudmised kandidaadile

• Raamatupidamisalast haridust ning töökogemust
• Teadmisi Eesti maksusüsteemist
• Analüütilist ja kriitilist mõtlemist
• Täpsust, tähtaegadest kinnipidamist ja tulemusele orienteeritust
• Eesti ja inglise keele oskust

Pakume Sulle võimalust töötada kiirelt arenevas rahvusvahelises meeskonnas, häid töötingimusi ja professionaalseid kolleege ning atraktiivset motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Kasuks tuleb raamatupidamistarkvara Scala ja HansaRaama kasutamisoskus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2011
Kuulutus sisestati:
6. september 2011

Ernst & Young on rahvusvaheline auditi- ja ärikonsultatsioonibüroo, mis pakub professionaalseid teenuseid auditi- ja ärinõustamise valdkonnas enam kui 140 riigis üle kogu maailma. Seoses äritegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda professionaalseid ja ambitsioonikaid töötajaid.