Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55864

Raamatupidaja (pool ametikohat)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on raamatupidamisteenust pakkuv ettevõte Darestex OÜ, mis alutas tegevust aastal 2000

Tööülesanded:

- Raamatupidamisteenuse osutamine väikefirmadele

Ootused kandidaadile

- Raamatupidamisalase hariduse olemasolu
- Raamatupidamisalase seadusandluse tundmine
- Väga hea eesti keele oskus
- Soovi areneda valdkonnas
- Positiivne ellusuhtumine
- Kõrge stressitaluvus
- Kohusetundlikkus
- Täpsus

Ettevõte pakub

- Tööd paindlikus ja sõbralikus meeskonnas
- Võimalust saada töökogemust raamatupidamise valdkonnas
- Tulemustele vastavat konkurentsivõimelist töötasu
- Võimalust areneda ettevõtte tegevjuhiks

Lisainfo

Töö sobib raamatupidamist õppivale arengusooviga üliõpilasele

Tööpakkumise number
#55864