Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61630

Raamatupidaja-personalitöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • raamatupidamine (müügi- ja ostuarvete sisestus jms)
  • personalialase dokumentatsiooni koostamine, täitmine ja haldamine
  • personali värbamise ja valiku korraldamine
  • bürootöö korraldamine

Ootused kandidaadile

  • baasteadmised raamatupidamisest
  • väga hea orienteerumine tööõigusaktides
  • personalialane töökogemus
  • Kasuks tuleb SAF 6.0 tundmine
  • Hea suhtlemisoskus ja õppimisvõime

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Mitmekülgset tööd
  • Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#61630