Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #347625

Raamatupidaja-personalispetsialist

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kelle põhitööülesandeks on ettevõtte igapäevane raamatupidamine ja finantsaruannete koostamine, palgaarvestus ning personalialase dokumentatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

Ametikohal on vajalikud eelnev töökogemus raamatupidamisvaldkonnas, hea raamatupidamis-, maksualase seadusandluse ja tööõigusaktide tundmine, hea analüüsivõime, kohusetundlikkus ning lojaalsus. Kasuks tuleb programmide Standard Hansa ja Merit Palk tundmise kogemus.

Ettevõte pakub pikaajalist töösuhet meeldivas keskkonnas ning häid töötingimusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja elulookirjeldus hiljemalt 08.07.2014.a. e-postiga personal(at)gospa.ee.

Tööpakkumise number
#347625

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2014

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem