Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #374091

Raamatupidaja (pearaamatupidaja assistent)

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevase raamatupidamistoimingute teostamine;
  • Palga- ja maksuarvestus;
  • Maksudeklaratsioonide tähtaegne ja nõuetekohane koostamine ja esitamine;
  • Vahearuannete tähtaegne ja nõuetekohane koostamine ja esitamine;
  • Dokumentide ettevalmistamine audiitori jaoks;
  • Statistikaaruannete koostamine ja esitamine;
  • Raamatupidamis- ja korporatiivsete aruannete koostamine (MSFO)

Ootused kandidaadile

  • Finants- või majandusalane kõrgharidus
  • Raamatupidamise õigusaktide tundmine
  • Eelnev töökogemus raamatupidajana vähemalt 2 aastat
  • Arvutioskused (MS Office)
  • Eesti keele oskus, vene keele oskus väga hea
  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, püüdlikkus ja kommunikaabelsus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Sõbralikku meeskonda
  • Kaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb 1C raamatupidamise programmi oskus

Tööpakkumise number
#374091