2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda RAAMATUPIDAJAT, kelle peamiseks ülesandeks on raamatupidamisarvestuse (peamiselt palgaarvestuse) teostamine lähtudes kehtivast seadusandlusest ja raamatupidamise heast tavast ning järgides kutse-eetika nõudeid.

Raamatupidaja:

  • töötab majandustarkvaraga, impordib süsteemi vajalikke andmeid;
  • kontrollib töötasude algandmeid ning valmistab ette palgaülekandeid;
  • töötleb igapäevasid töötasudega seotud andmeid – koostab lõpparveid, arvestab puhkuseid ja igakuist reservi, täiendab ja sisestab töövõimetuslehti;
  • täidab maksudeklaratsioone ning statistilisi aruandeid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui Sa:

  • omad erialast haridust ning eelnevat kogemust palgaarvestajana;
  • oled väga hea arvutikasutamise oskusega ning Sul on raamatupidamisprogrammidega töötamise kogemus;
  • tunned erialast terminoloogiat ja seadusandlust;
  • oled hea suhtlemis- ja koostöö oskusega,
  • oled korrektne, täpne ning süsteemne
  • oled hea meeskonnamängija, suhtlemis- ja koostööoskustega
  • tunned end hästi rutiinses töös.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • võimalusi eneseteostuseks rahvusvahelises ettevõttes;
  • erakordset kogemust osaleda uue raamatupidamistarkvara juurutamisel;
  • mitmekülgseid omatöötaja soodustusi;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat meeskonda.