Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 86246

Tööpakkumise number

86246

Töö kirjeldus

  • sihtasutuse raamatupidamine algdokumendist bilansini vastavalt riigi raamatupidamise eeskirjadele
  • organisatsiooni asjaajamise ja bürootöö korraldamine
  • suhtlemine klientide ja koostööpartneritega
  • klientide ja külaliste vastuvõtu ning teeninduse korraldamine
  • organisatsioonisisese ladusa kommunikatsiooni korraldamine
  • kaastöötajate assisteerimine

Lisaks pakume võimalust osaleda ettevõtjate, mittetulundusühenduste ja kohalike omavalitsuste nõustamises ning projektide ettevalmistamisel ja teostamisel. Tulevikus pakume võimalust töötada arenduskonsultandi või projektijuhina.

Nõudmised kandidaadile

  • väga head raamatupidamisalased teadmised
  • varasem raamatupidamisalane töökogemus
  • korrektsus, usaldusväärsus ja vastutustundlikkus
  • hea arvuti kasutamise oskus (tekstitöötlus, tabelarvutus, e-post)

Kasuks tuleb:
  • majandustarkvara Rapid Plus tundmine
  • varasem riigi raamatupidamise kogemus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd huvitavas ja arenevas valdkonnas
  • tegusat ja sõbralikku kollektiivi
  • koolitus- ja arenemisvõimalusi
  • tööpanusele vastavat konkurentsivõimelist tasu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. november 2006
Kuulutus sisestati:
22. november 2006

Pärnumaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse (PEAK) missioon on toetada Pärnumaa arengut pakkudes ettevõtjatele, mittetulundusühendustele ja kohalikele omavalitsustele professionaalseid tugiteenuseid. PEAK kuulub Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse maakondlike arenduskeskuste võrgustikku.