Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #623638

Raamatupidaja-palgaarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. oktoober 2019
Kuulutus aegub:31. oktoober 2019

Töö kirjeldus

Kelle peamised tööülesanded on:

  • Palgaarvestus ja sellega seonduv statistika;
  • Kuluarvete sisestamine;
  • Maksekorradluste koostamine;
  • Pangaandmete töötlemine ja kontroll;
  • Oma valdkonna dokumentide haldamine ja arhiveerimine.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on:

  • Vähemalt keskharidusega;
  • Omab eelnevat töökogemust raamatupidajana;
  • Keskmisel tasemel inglise kõne- ja kirjakeele oskusega;
  • Tunneb oma töövaldkonda puudutavat seadusandlust;
  • Hea arvutikasutamise oskusega (Excel, Word, muud Office programmid);
  • Kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi SAP tundmine;
  • Täpne, kohusetundlik ja hindab head meeskonnatööd.

Kasuks tuleb Virosofti tundmine (tööaja- ja palgamoodul).

Omalt poolt pakume: stabiilset töökohta sõbralikus ja toetavas meeskonnas, kaasaegset töökeskkonda, konkurentsivõimelist sissetulekut, väljaõpet ja koolitusi, töökohta rahvusvaheliselt tuntud ja kiiresti arenevas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#623638

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2019

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib Eestis K-rauta kauplusteketti. Meie kaubavaliku ja teenuste eesmärk on pakkuda klientidele kõik vajalikud tooted ja teenused kodu ehitamiseks ning remontimiseks ühest kohast. www.k-rauta.ee

Vaata rohkem