Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja-palgaarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214568

Tööpakkumise number

214568

Töö kirjeldus

Ootame kandideerima töötajat, kes tunneb end arvudemaailmas kindlalt ja tahab tegeleda igapäevase raamatupidamise üksikküsimustega: töötasude arvestus (tunnitasu ja kuupalk) ning faktooringu toimingud ja pankade läbikandmine.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame raamatupidamisalast töökogemust sh palgaarvestuse kogemust, iseseisvust ja vastutustunnet, korrektsust ja täpsust.
Vajalik väga heal tasemel suuline ja kirjalik eesti keele ja soovitav suhtlemistasemel vene keele oskus.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus: Excel spetsialisti tasemel ja tavakasutaja tasemel MS Word, Outlook, Internet.

Eelisteks on töökogemus palgaarvestajana tööstusettevõttes ja Axapta majandustarkvara tundmine.
Lähimateks kaastöötajateks on finantsjuht, pearaamatupidaja ja raamatupidaja.

Soovitav on isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Pakume osakoormusega (kokku 30 tundi nädalas, kuid töö on igal tööpäeval) stabiilset tööd kiiresti arenevas ettevõttes.
Meil on profesionaalsed ja sõbralikud kaastöötajad ning hea töökeskkond koos kaasaegsete töövahenditega.

Lisainfo

Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
Asume aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 (Peterburi mnt äärses tööstuskülas)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2010
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
brutopalk

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 150 inimese. Ettevõttes on 4 ärisuunda. CutCenter ärisuund pakub lehtmetalli rullide tükeldamisteenuseid ja tegeleb ka lehtmetalli müügiga. Metaformi ärisuund pakub erinevaid lehetöötlemis- ja koostamisteenuseid: stantsimine, painutus, giljotineerimine, keevitus, koostamine. Profiline on ärisuund, mis valmistab rullvaltsimise tehnoloogia abil erinevaid ehitusprofiile: valikus on kergroovid, siseehituse terasprofiilide süsteemid ja metallist ripplaesüsteemid. Laekeskus on äriklientidele suunatud professionaalne ripplagede müügikeskus. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Kodulehekülg www.favor.ee