Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26169

Raamatupidaja-müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartus asuva tütarettevõtte (müügiettevõte, 4 töötajat)
raamatupidamise korraldamine kontserni pearaamatupidaja assisteerimisel
Dokumentide korrashoid ja arhiveerimine
Müügijuhtide assisteerimine
Kontori korrashoid

Ootused kandidaadile

Raamatupidamisalane haridus
Algatus- ja vastutusvõimelisus
Positiivsus
Kasuks tuleb HansaRaama raamatupidamisprogrammi tundmine

Osalist tööaega (20h nädalas), mistõttu sobib ka lõpetamisjärgus tudengile
Töötasu 2000 kätte
Arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#26169