Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154139

Raamatupidaja (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-raamatupidamisdokumentide käsitlemine
-pangaoperatsioonid
-kulu-ja ostuarvete sisestamine
-statistika aruannete koostamine, esitamine
-tulemusaruande koostamine ja analüüs

Ootused kandidaadile

-raamatupidamis- või majandusalane kutsekesk või kõrgem haridus (omandamisel)
-eesti, inglise ja vene keele valdamine suhtlustasemel
-tabelarvutuse oskus
-hea pinge- ja stressitaluvus
-täpsus ja korrektsus
-koostöövõime ja loogiline mõtlemine

Kasuks tuleb:
majandusprogrammi Scala tundmine
erialane töökogemus

Ettevõte pakub

-huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises firmas
-kaasaegset töökeskkonda
-järjepidevust ja kindlat sissetulekut

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas.
Lisainformatsioon telefonil 6801 818 Anneli Salamäe, pearaamatupidaja

Tööpakkumise number
#154139