Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553004

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 22. august 2018
Kuulutus aegub:12. september 2018

Töö kirjeldus

  • erinevad igapäevase raamatupidamisega seonduvad tööülesanded (algdokumentide kontroll ja arhiveerimine, majandustehingute klassifitseerimine ja registreerimine, ostuarvete sisestamine, müügiarvete koostamine, müügi- ja ostuarvete tasumiste märkimine, laoarvestuse pidamine, palgaarvestus, maksuarvestus, maksudeklaratsioonide esitamine, pangatoimingute teostamine, põhivarade ja väikevahendite arvestus, amortisatsiooni arvestus);
  • regulaarsete finantsaruannete, sh majandusaasta aruande ja analüüside koostamine ning esitamine;
  • raamatupidamise korraldamises osalemine;
  • vajadusel erinevate administratiivsete ülesannete täitmine;
  • lisaks Rakvere Piimaühistu raamatupidamise tegemisele tegeled Rakvere Piimaühistu klientidele raamatupidamisteenuse pakkumisega.

Ootused kandidaadile

  • nõutav raamatupidamis- või majandusarvestusalane kõrgharidus;
  • eelnev vähemalt 2-aastane töökogemus raamatupidajana;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus põllumajandusvaldkonna raamatupidamisega;
  • head teadmised EV kehtivast raamatupidamis-ja maksualasest seadusandlusest;
  • väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • usaldatavus, korrektsus, täpsus, iseseisvus, otsustusvõime, kohusetunne, hea koostöö-, organiseerimis- ja suhtlemisoskus, hea analüüsivõime, eneseväljendusoskus, meeskonnatöö valmidus, hea pingetaluvus, algatusvõime ning positiivne ellu- ja töössesuhtumine;
  • oskus planeerida oma tööd ja aega;
  • B-kategooria juhilubade olemasolu;
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus järgnevate raamatupidamisprogrammidega: Standard Books, Merit Aktiva ja Merit Palk;
  • hea arvuti kasutamise oskus (Microsoft Office programmid, kontoriseadmed ja -tarkvara).

Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekesist ja vaheldusrikast tööd
arenevas organisatsioonis;
  • toetavat, pühendunud ning teotahtelist meeskonda;
  • põnevat väljakutset ning eneseteostusvõimalust;
  • püsivat töösuhet;
  • enesearendamise-, täiendõppe- ja koolitusvõimalusi;
  • võimalust osaleda korraldatavatel ühisüritustel;
  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat tasustamispaketti;
  • kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#553004

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
22. august 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem