Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46797

Tööpakkumise number

46797

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja või teda asendava isiku poolt antud raamatupidamistööde õigeaegne teostamine.
Arvepidamine kaupluste ja lao sissetulekute ja väljaminekute üle ning ettevõtte finantsdokumentatsiooni korrasoleku tagamine.
Kaupluse aruandluse kontroll.
Kaupluste perioodilise aruandluse koostamine ettevõtte pearaamatupidajale.
Kaupluse varude arvestus.
Raamatupidamise dokumentide, registrite täitmine ja andmete sisestamine raamatupidamisprogrammi.
Vabatahtlik kaupluste ja ladude inventuuride läbiviimises osalemine.
Raamatupidamist reguleerivate õigusaktidega kursis olemine ja nende pidev järgimine.

Nõudmised kandidaadile

Erialane haridus.
Arvutikasutusoskus.
Peab tundma oma tööd puudutavaid seadusi, õigusakte ja normatiivdokumente.

Ettevõte pakub

vaheldus- ja vastutusrikast tööd
arengut koos asjaliku meeskonnaga
eneseteostuse võimalust
tööle vastavat töötasu
meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
14. juuni 2005

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu. Tegeleme ise jaemüügiga ning teeme tihedalt koostööd teiste sõltumatute jaemüüjatega.