Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54026

Raamatupidaja-krediidispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisaldode võrdlemine
  • kliendiregistrite täiendamine ja korrastamine
  • krediidikontroll ja selle süsteemi arendamine
  • esmaste arvete sisestamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine
  • eelnev töökogemus raamatupidamise-või finantsalal
  • heal tasemel arvutikasutamise oskused (Pivot tabelite koostamine)
  • hea inglise keele oskus
  • hea üldistus- ja analüüsivõime
  • teotahtelisus ja tulemustele orienteeritus
  • täpsus ja kohusetunne ülesannete täitmisel
  • soov areneda

Eneseteostusvõimalust tootmisettevõttes, mis annab uusi kogemusi ja oskusi.

Tööpakkumise number
#54026