Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214441

Raamatupidaja (koosseisuväline; 0,5 kohta)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teenistuse eesmärk on majandustehingute kajastamine raamatupidamisarvestuses.

Peamised tööülesanded on:

  • algdokumentide kontroll;
  • kuludokumentide alusel majandustehingute kajastamine;
  • arvelduste kajastamine E-riigikassas;
  • palgaarvestus;
  • sihtfinantseerimise kajastamine;
  • raamatupidamisandmete ja inventuuri tulemuste võrdlemine;
  • dokumentide süstematiseerimine, korrastamine ja arhiivi üleandmine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus, soovitavalt erialane kõrgharidus;
  • töökogemus avaliku sektori raamatupidajana vähemalt kaks aastat;
  • põhjalikud teadmised avaliku sektori majandustehingute kajastamisest ja orienteerumine raamatupidamist reguleerivates õigusaktides;
  • eesti keele suuline ja kirjalik oskus kõrgtasemel;
  • arvutikasutamisoskus;
  • iseseisva mõtlemise ja meeskonnatööoskus, oskus tööd korraldada;
  • kohusetunne ja korrektsus, vastutus- ja otsustusvõime.

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja arengule suunatud kollektiivi;
  • konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#214441

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
28. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem