Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja-koolitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174013

Tööpakkumise number

174013

Töö kirjeldus

Raamatupidaja-koolitaja on võimekas raamatupidamises ja sealjuures omab soovi suhelda inimestega ning olema hea eneseväljandusega. Hea kui ta tunneks hästi raamatupidamisprogrammi Kardinal. Lisatööks on ka olemasoleva kliendibaasi haldus ning uute klientide leidmine.

Nõudmised kandidaadile

Töötajalt ootame aktiivsust, pingetaluvust, väga head suhtlemisoskust, meeskonnatöö oskust ja positiivset ellusuhtumist.
Kasuks tuleb mitmekülgne arvutioskus.

Pakume töötmahust ja kvaliteedist sõltuvat head töötasu. Meie kollektiiv on väike ja sõbralik ning suure töötahtega. Töötame meeldivas keskkonnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
16. märts 2009
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2009

Kreedix OÜ on 2004. aastal asutatud ettevõte, mis osutab peamiselt krediidihaldusteenust.
Krediidihaldusteenuse raames aitame hoida meie klientide ettevõtete debitoorset võlgnevust kontrolli all, vältimaks krediidikahjusid. Samuti osutame raamatupidamist, teeme finantsanalüüse ning tegeleme ühtlasi ka ettevõtete asutamise ja likvideerimisega.