Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146492

Raamatupidaja-kassapidaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • peakassa arvestus,
  • toitlustuse müügiaruannete koostamine ja kontroll,
  • tulude kontroll ja kajastamine raamatupidamises,
  • teiste raamatupidajate asendamine puhkuste, haiguste ajal.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus;
  • eelnev töökogemus raamatupidajana;
  • bilansivõimelisus ja maksuseaduste tundmine;
  • riigikeele oskus, kasuks tuleb inglise keele oskus;
  • väga hea arvuti oskus (sh Excel);
  • isikuomadustena ausus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, väga hea analüüsi- ja otsustusvõime, pingetaluvus ning valmidus meeskonnatööks;
  • kasuks tuleb programmide Verp ja CompuCash tundmine.

Ettevõte pakub

Kindlustame Sulle:

  • huvitava ja vaheldusrikka töö,
  • tööalase koolituse,
  • kaasaegsed töötingimused,
  • arengu- ning karjäärivõimalused.

Meie meeskonna liikmena saad Sa osa ka mitmetest lisahüvedest, sealhulgas võimalusest kasutada sauna, basseine ja jõusaali ning võtta osa traditsioonilistest ühisüritustest.

Lisainfo

Kui Sa hindad meeskonnatööd, oled pühendunud ning rõõmsameelne, siis oled just Sina sobiv kandidaat ühinemaks Strand SPA ja Konverentsihotelli kollektiiviga.

Tööpakkumise number
#146492

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008

Strand SPA & Konverentsihotell on alates 1992. aastast hotellina tegutsev ettevõte Pärnus. Alates 2007. aastast on 187-toalisele hotellile omistatud neli tärni. Meie sõbraliku meeskonna eesmärgiks on hoolitseda meie külaliste eest ning pakkuda meenutamist väärivaid hetki nii ärikliendile kui ka puhkajale. Ootame sind kandideerima Pärnu suurima hotelli meeskonna liikmeks.

Vaata rohkem