Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja-juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163850

Tööpakkumise number

163850

Töö kirjeldus

Ettevõtte igapäevase raamatupidamisarvestuse korraldamine, kontori igapäevatöö korraldamine, juhi assisteerimine.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus
Töökogemus raamatupidajana vähemalt 3 aastat
Maksuseaduste ja raamatupidamist reguleerivate õigusaktide tundmine
Hea suhtlemisoskus, orienteeritus meeskonnatööle
Organiseerimis- ja algatusvõime ning avatus uuendustele
Kohusetundlikkus ja täpsus
Hea pingetaluvus

Omalt poolt pakume huvitavat väljakutset pakkuvat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas organisatsioonis ning kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2008
Kuulutus sisestati:
8. september 2008

AS Kivisepad on 2001 a. asutatud firma Tartus, mis tegeleb graniidi ja marmori töötlemisega. Firmas töötab hetkel 23 töötajat, 2007.a. käive oli 17,7 miljonit krooni.