Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja - juhiabi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174317

Tööpakkumise number

174317

Töö kirjeldus

Töökohustusteks on ettevõttes jooksva raamatupidamise teostamine, sh aastaaruande koostamine. Tööülesanneteks on samuti sisse- ja väljaminevate dokumentide vormistamine ja haldamine, ametliku kirjavahetuse pidamine.
Ootame Sinult ettevõtte tegevuse jooksvat jälgimist, finantsanalüüside tegemist, väiksemahuliste projektide iseseisvat juhtimist.

Nõudmised kandidaadile

Tööks on vajalik HansaRaama programmi tundmine ja kasutusoskus. Eeldame Sinult töökogemust raamatupidajana vähemalt kolm aastat. Samuti soovime, et omaksid kogemusi -oskusi dokumentide halduse ja asjaajamise osas. Tööks vajalikud suhtluskeeled on eesti, vene ja inglise nii suuliselt kui ka kirjalikult. Sobival kandidaadil on ka B-kat juhiluba.

Ettevõte pakub

Pakume tööd väikses ja innovaatilises meeskonnas.
Suurt perspektiivi finants - ja projektijuhtimise vallas.
Tööaeg: 35 tundi nädalas.
Ootame infot Sinu palgasoovist CV-s.

Lisainfo

Ootame Sinult ettevõtlikust, innovaatilisust ja soovi ettevõtte arengusse pühenduda. Pakume väga vaheldusrikast tööd väikses kollektiivis, kus tuleb teostada väga erinevaid tööülesandeid, seetõttu ootme ka Sinult julget pealehakkamist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2009
Kuulutus sisestati:
20. veebruar 2009

CV Keskuse kliendiks on kinnisvaraarendusega tegelev ettevõte Agenor OÜ. Ettevõte on edukalt tegelenud viimastel aastatel eramute ning kortermajade ehitusega Eestis ja Lätis.
Käesoleval ajal on firma keskendunud eramuehitusele Eestis, pakkudes teenust "võtmed kätte" kujul.