Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 39760

Tööpakkumise number

39760

Töö kirjeldus

AS Merit Tarkvara pakub Põltsamaal raamatupidamisteenuse osakonnas tööd bilansivõimelisele raamatupidajale.

Põhilised tööülesanded:
• Raamatupidamistööde tegemine Meriti klientidele.
• Meriti majandustarkvara konsulteerimine telefoni teel.
• Osalemine Meriti raamatupidamise tegemises (tarkvara Microsoft Navision).

Nõudmised kandidaadile

• Raamatupidamise ja sellealase seadusandluse tundmine.
• Väga hea arvutioskus.
• Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus.
• Head suhtlemisoskust.

Kasuks tuleb:
• Kõrgem haridus või selle omandamine
• Raamatupidamisprogrammide tundmine.

Pakume palju tööd meeldivas töökeskkonnas ja konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Palume saata CV enne 10. veebruari 2005.

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2005

AS Merit Tarkvara on Eesti juhtiv majandustarkvara tootja alates 1991. aastast. Meie klientideks on mitu tuhat firmat väikestest suurteni. Põltsamaa kontoris osutame raamatupidamisteenust.