Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja (Iirimaale)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 97414

Tööpakkumise number

97414

Töö kirjeldus

Koostöös Iirimaa personaliotsingufirmaga pakume tööd raamatupidajale Lõuna - Iirimaale Castletownbere linna tuntud ettevõttesse, mille peamine tegevusala on mereandide ja kalatoodete tootmine/töötlemine. Suurem osa ettevõtte toodangust läheb ekspordiks.

Nõudmised kandidaadile

# töökogemus raamatupidajana või finantsalal
# hea inglise keele oskus
# erialane haridus

# pakume võimalust töötada huvitavas piirkonnas tuntud ettevõttes Iirimaal
# arenguvõimalust
# töösuhte sobivusel võimalus pikemaks töösuhteks (koos perekonnaga elama asumine Iirimaale)
# töötasu 33000 - 38000 krooni/kuus

Lisainfo

Asukoht Iirimaa, Corki maakond, Castletownbere

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. märts 2007
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2007