Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144441

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamisarvestuse teostamine algdokumentidest aastaaruanneteni
  • Majandusaasta aruannete koostamine
  • Palgaarvestuse teostamine
  • Firma juhi igakülgne abistamine raamatupidamisega seotud küsimustes

Ootused kandidaadile

  • EV raamatupidamis-, maksuseaduste ning erinevate regulatsioonide hea tundmine
  • Raamatupidamisalase haridusega, vähemalt 5-aastase töökogemusega
  • Teksti ja tabeltöötlusprogrammi kasutamise oskus, raamatupidamisprogrammide-majandustarkvara kasutamise kogemus
  • Iseseisev mõtlemine, kompententsus,lojaalsus,põhjalikkus, täpsus ja oskus tähtaegadest kinni pidada
  • Hea suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus ning abivalmidus
  • Eesti keele väga hea oskus

Ettevõte pakub

sõbralikku töökollektiivi
stabiilset tööd
tööülesannetele ja tulemustele vastavat palka

Lisainfo

Tegemist on 20-25 töötajaga tootmisettevõttega.Otsime oma kollektiivi kogemustega raamatupidajat kes tegeleks kõikide firma raamatupidamist puutuvate küsimustega.
Palk on täistööaja eest ning konkurentsivõimeline ja sõltub raamatupidaja kogemustest ja soovist aga arvame et kogenenud raamatupidaja suudab kõikide töödega kiiremini valmis saada kui täistööaeg ette seda näeb seega jääb palju vabaaega.
Palganumber sellest et sõltu ja palka mkstakse vastavalt kokkuleppele iga kuu kindel summa.

Tööpakkumise number
#144441

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2008
Kuulutus sisestati:
13. märts 2008

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem