Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47943

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

palgaarvestus
maksude arvestuse teostamine
eelarvete koostamise tehniline assisteerimine
arvete ja raamatupidamisandmete sisestamine

Ootused kandidaadile

  • finants- või raamatupidamisalane haridus
  • soovitavalt töökogemus raamatupidajana tootmisettevõttes
  • hea vene ja inglise keele oskus

Soovitav:
  • töökogemus programmiga Navision

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
eneseteostusvõimalust
konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#47943

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
6. august 2005
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2005

Jahutatud ja külmutatud toidukaupade tootmise ja müügiga tegelev ettevõte.

Vaata rohkem