Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122752

Tööpakkumise number

122752

Töö kirjeldus

Kõigi raamatupidamisoperatsioonide (v.a. palgaarvestus) ja maksuaruandluse korrektne ning tähtaegne teostamine s.h.
ostu-ja müügiarvete sisestamine
pangakanded
maksu- ja statistikaaruandluse koostamine
põhivara arvestus
raamatupidamisdokumentide arhiveerimine jne.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus mitmekülgse raamatupidajana
Positiivne ellusuhtumine
Raamatupidamis- ja maksuseaduste hea tundmine
Isikliku initsiatiivi olemasolu, täpsus ja kohusetundlikkus töös
Usaldusväärsus, koostöövõime, lojaalsus firmale
Hea arvuti kasutamise oskus
Vene keele oskus
Kasuks tuleb bilansivõimelisus ning Hansa ja Taavi (palk) programmidega töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Tööd ligi 15 a.vanuses kiiresti arenevas ettevõttes
Sõbralikku, positiivset, toetavat meeskonda
Vajadusel erialast täiendkoolitust
Eneseteostus- ja arenemisvõimalust
Konkurentsivõimelist töötasu
Transport (firma asub Jüris) organiseeritud firma poolt

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. september 2007
Lisainfo palga kohta:
kokkulepe kuus

OÜ Pesumati on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumite hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Firmas töötab üle 600 inimese ja oleme esindatud kogu vabariigis.
Seoses raamatupidaja suundumisega sünnituspuhkusele otsime oma meeskonda raamatupidajat.