Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57070

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte majandustegevuse täpne ja õige kajastamine
- Juhtkonna õigeaegne varustamine majandusarvestust puudutava informatsiooniga

Ootused kandidaadile

Eeldused:

- erialane kõrgharidus;

- eelnev töökogemus;

- bilansivõimeline;

- raamatupidamisseadusandluse tundmine;

- kogemus HansaWorld, HansaFinancials tarkvaraga;

Kasuks tuleb :

- vene - ja inglise keele oskus

- huvitavat ja eneseteostust võimaldavat tööd arenevas firmas;

- koolitusvõimalusi

Tööpakkumise number
#57070