Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279918

Tööpakkumise number

279918

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
- kuluarvestus
- palgaarvestus
- statistiliste aruannete koostamine ja esitamine

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
- eelnev töökogemus raamatupidajana
- erialane haridus
- hea inglise- või soome keele oskus
- analüütilisus ja exceli kasutamise oskus
- kasuks tuleb kogemus töötamisest tootmisfirmas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- kaasaegset töökeskkonda
- arenguvõimalust kiiresti arenevas firmas
- sõbralikku meeskonda

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2012
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2012

Hyrles OÜ on asutatud 2008. aastal Soome ettevõtte Hyrles Oy poolt ning toodab Rae vallas, Tallinna ringtee ääres asuvas tootmiskomleksis, õhukesest lehtmetallist allhanketooteid. Firma kasutab oma tootmises tänapäevast majandustarkvara, moodsat tehnoloogiat ja panustab jätkuvalt uute seadmete soetamisse.
Hyrles koolitab ja arendab järjepidevalt oma personali. Tootmises on kasutusele võetud Lean põhimõtted.
Seoses jätkuva arenguga võtame tööle raamatupidaja, kes asub tööle pearaamatupidaja alluvuses