Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59166

Tööpakkumise number

59166

Töö kirjeldus

Ettevõtte kiire arenguga seoses ootame oma meeskonda raamatupidajat, kelle ülesanneteks on igapäevane raamatupidamistöö, mis hõlmab ostuarvete haldamist, arveldusi aruandvate isikutega, põhivara arvestust, maksuaruandlust, statistikaaruannete esitamist, raamatupidamisalase dokumentatsiooni haldamist ja arhiveerimist ja aruandlust pearaamatupidajale;

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame raamatupidamisalast eri- või kõrgharidust, iseseisvust ja vastutustunnet, korrektsust ja täpsust, kiiret probleemide lahendamise oskust.
Vajalik väga heal tasemel suuline ja kirjalik eesti keele ja suhtlemistasemel vene keele oskus.
Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet.

Eelisteks on töökogemus raamatupidajana tööstusettevõttes ja Axapta majandustarkvara kasutamise kogemus.

Pakume huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise palgaga.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata hiljemalt 20. veebruariks.
Info telefonil 6 349 241, kodulehekülg www.favor.ee
Asume aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 (Peterburi mnt äärses tööstuskülas)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2006

on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab 130 inimest. Ettevõtte 2005. aasta konsolideeritud käive oli 190 miljonit krooni. Finantsosakonnas on neli töötajat.