Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126557

Tööpakkumise number

126557

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda raamatupidajat, kelle igapäevaseks ülesandeks on kuluarvestus ja kellel on teadmised või tahe õppida tegema kõiki raamatupidamistöid.

Raamatupidaja allub pearaamatupidajale.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame raamatupidamisharidust või vastavat töökogemust.
Iseseisvust, vastutustunnet, korrektsust ja täpsust ning valmisolekut muutusteks.
Vajalik väga heal tasemel suuline ja kirjalik eesti keele ja suhtlemistasemel vene keele oskus.
Vajalik heal tasemel arvutioskus.
Eelisteks on töökogemus raamatupidajana tööstusettevõttes või Axapta majandustarkvara kasutamise kogemus.

Pakume huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes koos väärilise palgaga.
Eeldatav tööle asumise aeg 1. detsember.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume CV saata hiljemalt 15. oktoobriks Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
Asume aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1 (Peterburi mnt äärses tööstuskülas)

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2007

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 160 inimese.
Ettevõttes on 4 ärisuunda: CutCenter, Metaform, Profiline ja Laekeskus.
Täna on Favor suurim õhukese lehtmetalli töötlemisele spetsialiseerunud metallitööstus Eestis.

Ettevõtte 2006. aasta käive oli 252 miljonit krooni.
Finantsosakonnas on neli töötajat.

Koduleht http://www.favor.ee