Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59428

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie raamatupidamisgrupi ühe liikmena vastutab raamatupidaja teatud alalõikude eest tootmisettevõtte finantsarvestuses: ostu- ja müügiarved, palkade, puhkuste ja põhivara arvestus ning pangalaekumiste konteerimine. Kui mõnega neist lõikudest ei ole varem kokkupuudet olnud, aitame uuel töötajal end nendega kurssi viia.

Ootused kandidaadile

Edukas kandidaat on töötanud raamatupidajana ja tunneb palgaarvestust, valdab vähemalt kesktasemel inglise keelt, on täpne ja kohusetundlik ning suudab vajadusel kolleege aidata.

Pakume stabiilset ja huvitavat tööd kaasaegses tootmisettevõttes, head sissetulekut, koolitust ja kolleegide toetust töösse sisseelamisel.

Tööpakkumise number
#59428