Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59428

Tööpakkumise number

59428

Töö kirjeldus

Meie raamatupidamisgrupi ühe liikmena vastutab raamatupidaja teatud alalõikude eest tootmisettevõtte finantsarvestuses: ostu- ja müügiarved, palkade, puhkuste ja põhivara arvestus ning pangalaekumiste konteerimine. Kui mõnega neist lõikudest ei ole varem kokkupuudet olnud, aitame uuel töötajal end nendega kurssi viia.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on töötanud raamatupidajana ja tunneb palgaarvestust, valdab vähemalt kesktasemel inglise keelt, on täpne ja kohusetundlik ning suudab vajadusel kolleege aidata.

Pakume stabiilset ja huvitavat tööd kaasaegses tootmisettevõttes, head sissetulekut, koolitust ja kolleegide toetust töösse sisseelamisel.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2006

Coats Ltd. on maailma suurim õmblusniidi tootja. Rahvusvahelise firmana oleme tütarfirmade kaudu esindatud kõikjal maailmas, meie 70 riigis asuvates allüksustes töötab ligi 30 000 inimest. Coats Eesti AS on Viimsis asuv modernne tõmblukkude tehas, kus toodangut valmistatakse kogu Skandinaavia tarbeks. Müügiorganisatsioonina oleme Eestis turuliider nii tõmblukkude kui õmblusniidi osas. Coats Eesti AS on viimatel aastatel oluliselt kasvanud ja annab täna tööd üle 180-le inimesele.