Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365367

Tööpakkumise number

365367

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi raamatupidajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

• igapäevaste raamatupidamistoimingute teostamine (nt ostuarvete sisestamine, arvete vormistamine ja väljastamine, laekumiste jälgimine, jne),
• töötasuarvestuse ja väljamaksete teostamine,
• erinevate toimingute ja pangatehingute kajastamine raamatupidamisprogrammis,
• vajalike taotluste ja aruannete ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui Sa oled kohusetundlik ja täpne, õppimis- ja arenguvõi-meline, oma töös järjekindel, hea rutiinitaluvusega, osav arvutikasutaja; oskad töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt, orienteeruda maksuseadustes ja teistes õigusaktides; Sul on väga hea eesti keele oskus ning valdad inglise keelt vähemalt suhtlustasandil. Kasuks tuleb varasem töökogemus raamatupidajana või erialane haridus.

Omalt poolt pakume Sulle vastutusrikast ja püsivat tööd, häid töötingimusi, toredaid töökaaslasi ning võimalust anda oma panus meie pidevalt areneva ettevõtte raamatupidamise osakonnas.

Lisainfo

Töökoht asub Kuusalu vallas Kupu külas (ca 40 km Tallinnast).
Kandideerimiseks palume saata motivatsioonikiri ja CV.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2014

Möhring Group’i koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks maailma juhtivaid spoonitootjaid. Toodame treispooni ja höövelspooni erinevatest Euroopa puuliikidest. Meie tehases Kuusalu lähedal Kupu külas töötab ligi 330 töötajat. Rohkem infot firma kohta leiab meie kodulehelt www.baltispoon.ee.