Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245149

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd metallkonstruktsioone valmistava ja paigaldava ettevõtete gruppi raamatupidajale.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • töökogemus raamatupidajana
  • täpsus, korrektsus, vastutustundlikus
  • kiire õppimisvõime
  • SAF raamatupidamisprogrammi kasutamise oskus
  • hea suhtlemisoskus ja abivalmidus

Ettevõte pakub

  • arenguvõimalust ja head töökogemust
  • pingelist ja vaheldusrikast tööd
  • tööülesannetele ja tulemustele vastavat palka

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • inglise ja soome keele oskus
  • teadmised raamatupidamisest Soomes

Tööpakkumise number
#245149

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
23. november 2011

Alu Metall OÜ asutati 2003 aastal esialgse eesmärgiga valmistada treppe ja piirdeid. Nüüdseks on Alu Metall´ist arenenud grupiettevõte,
kelle missiooniks on olla kliendile parimaks partneriks teraskonstruktsioonide alal, pakkudes Kliendile täislahendust, mõõdistusest kuni toodete paigalduseni.

Vaata rohkem